Komentáře uživatele p.a.

p.a.

p.a. zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 95
Alias Jesse James
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Na dobu vzniku velmi slušná   věc. Bob Hope pronáší   slušné hlášky. Toho chlapa   moc neznám, ale tady je velmi   dobrej. Ostatní taky. Milford   Farnsworth je doopravdy hrdina   Divokého západu :-). Už   vím kde vzal Sergio Leone ten   trik na přežití v souboji.   Autryho a Garnera jsem   nezaregistroval, ale James   Arness, Gary Cooper, Bing   Crosby, Gail Davisová, Jay   Silverheels a Roy Rogers i   jeho kůň Trigger ve filmu   jsou.
Až po uši
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 4.9.2017
Hřebejk
Tenhle seriál rozhodně   nikoho neurazí. Myslím že   patří k tomu nejlepšímu co   u nás v poslední době   vzniklo. Herecké výkony   zúčastněných dam jsou   rozhodně na velmi vysoké   úrovni. Pánové mají role   komparzu, a prakticky to   dámám ani neměli šanci   pokazit. Hřebejk nic nezkazil   a rozhodně si u mě zase   napravil renomé.
Bláznivá dobrodružství Robina Hooda (The Zany Adventures of Robin Hood)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Slušná parodie na Robina a   jeho partičku. Segal je sice   trochu obstarožní Robin, ale   trousí tam dobrý hlášky.   Na Morgan se tenkrát taky   pěkně dívalo a i herecky to   ušlo. Roddy McDowall byl   pěkně slizkej Jan Bezzemek -   "Promiň, Ríšo!".   Izák a jeho partička a Janet   Suzman jako Eleonora   Akvitánská taky neměla   chybu. Zkrátka dobře jsem se   pobavil.
Bláznovo zlato (Fool's Gold)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 23.1.2018
No nebyla to zase taková   hrůza. Herci v čele s oběma   hlavními hrdiny si to asi   dost užili. Oba hlavní   představitelé se na plátně   sice jen tak přemisťují,   ale alespoň je na ně   estetický pohled. Donald   Sutherland nezklame, ať už   hraje v sebevětší blbosti a   Ewen Bremner a Ray Winstone   taky zahráli dobře. Zkrátka   pěkný moře, solidní   obsazení a dál asi nic, ale   koukat se na to dalo a docela   toto dílko i příjemně   uběhlo.
Bright
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 22.1.2018
Tak to jóó!!
Hodnocení za jednu hvězdu a   metascore 29 %? Tak to je   úplně k popukání. Ale co s   tím nadělám? Nic. Film je   úplně v pohodě. Universum   je pěkně nahozený. Orkové,   elfové a lidi smíchaný v   jednom kotli. Moc pěkný.   Postavy dobrý. Škoda, že   Smith tomu nedal větší   nadstavbu. Edgerton dobrý,   Rapace a její komando   (Ngoová a Meraz) - to byli   slušní zloduši. Zbytek taky   ušel (zejména Fryová,   Ramírez a Anderson). Ayer je   už dost zkušený na to, než   aby nějaký film vyloženě   zkazil. Tady to sice mohlo   být asi lepší, ale stále   si tohle dílko drží   slušný tempo a dobrou   úroveň. To že je v plánu   druhý díl mě potěšilo.   Takže jen tak dál. Mohlo by   se to vymanit ze stínu   Lebkounů a nezůstat jen u   filmů. Seriál z tohoto   světa by mohl pobavit.
Conan ničitel (Conan the Destroyer)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Ha, ha. Croma na Vás!!
Jdu tady proti proudu, ale   Conan Ničitel si zaslouží   lepší hodnocení než je   zatím zde. Film neni vůbec   špatný - co čekáte od   fantasy z roku 84? Sice mi   tady chyběl Subotai (v   podání legendárního   surfaře Gerry Lopeze), ale   Tracey Walter v roli Malaka ho   celkem dobře zastoupil.   Navíc se zde ukázal   legendární basketbalista   Wilt Chamberlain v roli   Bombaaty a hereckou kariéru   tu odstartovala jak Grace   Jones jako Zula, tak Olivia   d'Abo jako Jehnna. Arnolda a   Maka není třeba zmiňovat.   Všichni předvedli   uvěřitelné výkony a nikdo   z nich herecky nepropadl. Už   začátek filmu s příjezdem   Taramis (Sarah Douglas) a   její skvadry je perfektní i   úvodní bitka je velmi   dobrá. Film má navíc i dál   slušný spád a všechno co   má správná fantasy mít -   cestu "tam a zase   zpátky", souboje   magické i šermířské,   pěkné hrdinky, dobré   záporáky, zvrat v závěru -   zkrátka mě na něm nic   nechybí. A tolik zde   kritizovaná Poledourisova   hudba? Taky není tak   špatná. U Barbara byla sice   lepší, ale i zde filmu   pomáhá a perfektně   dotváří atmosféru. Já se   dobře bavil jak u prvního   shlédnutí, tak i u několika   dalších a jestli budou   Ničitele dávat ve 4 ráno,   tak si na něj rád a s klidem   počkám. A komu se to nezdá,   tak ten si může stěžova u   Croma.
Copak je to za vojáka...
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Ježiš 76 %? Za co?   Normální propaganda ČSLA a   náborovej filmeček k tomu.   Jinak blbost na entou. Dodnes,   jen když vidím název tohoto   dílka, vzpomínám na   utrpení při povinné   návštěvě téhle blbosti.   Hrůza. Na tohle se doopravdy   může dívat jen někdo, kdo   "Červený Karkulky"   na vojně nezažil. Přiblblej   děj, herecký výkony   (cože?) na houby. Utrpení.
Četa (Platoon)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 25.8.2017
Pro mě je druhá polovina   osmdesátých let Stoneovým   režijním vrcholem. Četa je   toho příkladem. Na tomhle   filmu je dost vidět velké   zapojení speciálních   poradců (Dale, Ebenhoch).   Také je znát účast Olivera   Stonea v tomto konfliktu.   Tohle dílo zkrátka funguje.   Casting je výborný a mnoho   herců zde předvedlo svůj   nejpůsobivější výkon   (Quinn, Moses, Kevin Dilon,   Orwig, Dale).
Dámská jízda (Snatched)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 31.12.2017
Goldie!!
Ač tady měla být za hlavní   hvězdu Amy Schumerová, u mě   si tenhle film ukradla pro   sebe Goldie Hawnová. Tahle   komedie není žádný   zázrak, ale rozhodně   neurazí a člověk se   zasměje. No a to od komedie   čekám - zasmát se. Takže   jestli tenhle film dávají   zrovna v telce a vy se chcete   zasmát - klidně si ho   pusťte. Možná bych přidal   na kadenci vtipů, ale   nemůžu chtít všechno.   Některé hlášky obou dam   jsou dost dobrý.
Dobrodružství Bucharoo Banzai napříč osmou dimenzí (The Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 27.8.2017
Šílenost si říká osmdesátá léta
Buckaroo Banzai mi hodně   připomíná Dereka Flinta,   ale dotahuje to ještě dál.   Muzikant, vědec, zkušební   vůdce všeho, lékař a já   nevím co ještě - to je   Buckaroo Banzai. Zběsilý   film narvaný bláznivou a   nesmyslnou akcí. Jakžtakž   nad úrovní průměru tenhle   film drží obsazení, ale na   víc to ani skvělý casting   nevytáhne.
Drsný šerif (Longmire)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 27.8.2017
No co napsat? Skvělý   seriál. S přibývajícími   sériemi mu sice trochu   docházel dech, ale i špatný   díl tohoto seriálu má velmi   vysokou úroveň. Dobrý   prostředí, dobrý obsazení.   No a zase jsem měl možnost   vidět Lou Diamonda Phillipse   v dobrý roli. Pět sérií   uteče jako nic.
Forsaken
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 25.8.2017
No původně jsem chtěl dát   6 hvězdiček, ale obsazení   (hlavně pánských postav) to   o 1 hvězdičku zvedlo. Oba   Sutherlandové, Wincott a Cox   to zahráli opravdu dobře.   Hodně rád jsem viděl   hlavně Michaela Wincotta.   Jinak člověk musí   přetrpět ten začátek.   Zvláště závěrečná   přestřelka se doopravdy   povedla. Docela rád bych   viděl film který by sledoval   spíš příběh Davea Turnera   (Michael Wincott).
Gerardova dobrodružství (Le avventure di Gerard)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Film na motivy knihy   Dobrodružství brigadýra   Gerarda od A. C. Doyla. Gerard   je splašenej stejně jako v   knize, ale ve filmu je vše   podáno samozřejmě ve   zkratce (v knize bojuje Gerard   po celé Evropě). Peter   McEnery se do hlavní role   hodí. Na Claudii se vždy   pěkně dívalo a tady je to   stejné. Další doplňující   role jsou také dobře   obsazeny (nejvíce zaujme Eli   Wallach). Výprava je   standartní na tehdejší   historické filmy - bohatá a   exteriéry jsou vybrány také   vhodně. Fanoušky historie   tento film zaujme. Stále se   něco děje a o to v tomto   filmu jde.
Hudbu složil, slova napsal (Music and Lyrics)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Perfektní romantická komedie   nejen pro pamětníky 80-tých   let. Hudební klip je super.   Hugh Grant podává   standartní výkon a Drew   Barrymore mu velmi zdařile   sekunduje. Pohoda.
Inferno
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Tenhle film je slušná   zábava. Neříkám, že bych   na něj koukal každý den,   ale sem tam to jde. JCVD je   ještě celkem ve formě,   Danny Trejo je standartní a z   dalších účastníků je   potřeba jmenovat Pata Moritu,   Vincenta Schiavelliho a   hláškujícího dědka s   dejchákem Billa Erwina.   Hlavní záporák v podání   Larryho Drakea se vyskytuje   sice jen asi do půlky filmu,   ale je celkem doopravdy zlej.   Na Gabrielle Fitzpatrickovou a   Jaime Presslyovou se taky   slušně dívá. Avildsen je   zkušený rutinér a film   formátu Inferna zvládl bez   problému.
Jasný terč (Grosse Pointe Blank)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.8.2017
Pohodová komedie. Minnie   Driverová je zde velmi   pěkná, Cusaková hrát umí,   Piven, Azaria a Freeman   zábavní. Jen John Cusack je   dost nevýrazný. Aykroydův   zabiják je mnohem   zábavnější. Film je dobrý   a kouknout se na něj dá.   Více se pobaví fanoušci   filmů z devadesátých let,   ale neublíží nikomu.
Její komorník (My Man Godfrey)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.8.2017
Jakže? Rok 1936? Tajemný   komorník a šílená rodinka   dokážou určitě pobavit.   Hlavně v první polovině   filmu po sobě postavy pálí   neuvěřitelné hlášky. K   tomu přidejme skvělé   obsazení, kterému vévodí   Carole Lombardová v roli   poněkud přitroublé a   infantilní dcerušky. Dále   stojí za pozornost Mischa   Auer v roli příživníka   Carla (zejména gorilí   scéna). Rozhodně bych ale   nechtěl snížit ani ostatní   přítomné herečky a herce.   Tenhle film mě velmi pobavil.   Silných 8 hvězd.
Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv (Stone Cold)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.8.2017
Dobrý začátek
Tenhle film je stejný jako   jeho hlavní hrdina. Nikam se   moc nežene, ale vždycky   dojde kam chce. Poctivá   detektivka. Zločinci   příliš pozdě pochopili,   že podceňovat Jesseho Stonea   se nevyplácí. Dobře   zahrané - hlavně Selleck   perlí. Tahle série se nám   tímto dílem pěkně   rozeběhla. Kdo má rád ne   příliš akční detektivky   přijde si na své.
Jesse Stone: Nový začátek (Jesse Stone: Night Passage)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.8.2017
Překvapivě dobré. Tom   Selleck znovu podává dobrý   a uvěřitelný výkon.   Detektivka běží v pohodě a   všechno působí reálně.   Já byl spokojen. Obsazení   bylo odpovídající. Za   zmínku mi stojí Stephen   Baldwin a Saul Rubinek -   nečekaně dobrý výkon.   Robert Harmon znovu dobrá   režie. Spokojenost.
Jesse Stone: Smrt v jezeře (Jesse Stone: Death in Paradise)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.8.2017
Tahle série přišla v roce   2006 se dvěma případy   Jesseho Stonea. Tenhle   případ nám ukáže všechny   staré známé. Znovu   poklidné tempo, chmurná   atmosféra a dobrý   detektivní příběh. Jesse   se stává čím dál   umanutější a   nekompromisnější.Velký   potlesk pro Harmona se   Selleckem, kteří si   příběhy o Jessem dělají   podle svého.
Jesse Stone: Ztracen v Paradise (Jesse Stone: Lost in Paradise)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 30.8.2017
Opět velmi pěkná   detektivka. Jesse se znovu   zaplétá do vyšetřování   Massachusettské státní   policie. Zde se ujímá   vyšetřování případu   sériového vraha (kde mu   něco nesedí). Znovu se   setkáváme s poručíkem   Sydney Greenstreetovou a   sestrou Mary John.   Samozřejmě nechybí ani Gino   Fish. Pěkné dílko a pro mě   zatím vrchol filmů o Jessem   Stoneovi.
Jumanji: Další level (Jumanji: Next Level)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 9.12.2019
Hurá zpět do Jumanji!!
Já se šel bavit, a to mi   tenhle film splnil. Jasně   není to taková bomba jako   "Vítejte v   džungli", ale neztrácí   moc. Dva geronti zvládli   svoje role s naprostým   přehledem. Jumanji už není   jen džungle a fauna se nám   taky rozrostla. Původní   parta opět bez problémů a i   záporáci svojí roli   splnili. Já se zkrátka   bavil. Takže úplně v   pohodě osm hvězdiček.
Jumanji: Vítejte v džungli! (Jumanji: Welcome to the Jungle)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.12.2017
Hurá!! Zábava!!
Jdete se do kina bavit? Jděte   na Jumanji. Musím říct, že   mi tenhle film sedl.   Sympatičtí jsou jak   představitelé hrdinů z   reálného světa (Isemanová,   Turnerová, Blain a Wolff),   tak jejich alter ega ze hry.   Gillanová, Black, Johnson,   Hart a Jonas jsou sice o něco   lepší. Je to ale hlavně   proto, že Ti měli velkou   šanci pořádně se   vyblbnout. Bobby Cannavale   jako zloduch taky ujde. Jake   Kasdan to zvládl obstojně.   Jumanji se nesnaží původní   film kopírovat a tvůrci   udělali dobře. Takže můžu   jen vřele doporučit.
Kazatel (Priest)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 28.1.2018
Hurá poctivé "B"!!!
"B" jak vyšitý. A   proč ne?? Dějově nic   překvapivého, ale alespoň   tam děj není jen pro ozdobu.   Bettany je slušnej, Maggie Q   pěkná a Karl Urban je za   solidního zloducha. Po   dlouhé době jsem zase   zahlédl Brada Dourifa a   nezklamal. (Stephen Moyer jako   upíří oběť - to se mi   líbilo). Hudba dobrá, triky   a režie taky dobrý. Celkově   se mi takové filmy zamlouvaj   a tenhle mě navíc mile   překvapil. Po přečtení   různých kritik a   komentářů jsem čekal   horší spektákl. Naštěstí   jsem se nenechal odradit.
Kutil Tim (Home Improvement)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 28.10.2017
"Kutil" Tim
Tento seriál jsem docenil až   v současné době při   sledování na Nova 2. Chemie   mezi Allenem a Richardsonovou   je úžasná. Vůbec celá   rodinka a její okolí   působí sympaticky. V   dnešní hyperkorektní době   by podobný seriál, u   společnosti jako je Disney,   patrně neměl šanci   vzniknout. Takže za mě, i   přes některé slabší díly   zejména ke konci seriálu,   dávám nejvyšší možné   ohodnocení.
Ledově ostří (Blades of Glory)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Ferrell zkrátka natočí film   který žeru, nebo film který   mě vůbec nezaujme. U tohohle   filmu jsem se bavil. Kombinace   Ferrell + Heder je zkrátka   smrtící. Další zabijácká   dvojka je Will Arnett a Amy   Poehlerová. Tenhle film je   zkrátka dost dobrej.
Leť, ptáku, leť!
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 23.1.2018
Pohoda. Stále dívatelné, i   když možná působí i   nostalgie. Rozhodně   nadprůměrný film, a ani v   dnešní konkurenci by se   rozhodně tvůrci neměli za   co stydět.
Liga spravedlnosti (Justice League)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 19.11.2017
Hurá!!
Do kina se chodím bavit, a to   bylo u tohoto snímku   splněno. Bavil jsem se   dobře. Možná by to dopadlo   hůř, kdyby to nepřevzal   Whedon. Snyderův přístup   mě nebaví. V Lize   spravedlnosti bych ještě   pár scén vynechal, ale   nešť. Celkově mě zkrátka   film bavil. Spolek hrdinů je   ucházející, jejich   představitelé to v klidu   zvládli. Hudba mi taky   nevadila, triky v pohodě.   Pravda na záporákovi si   mohli dát víc záležet,   takže snad příště. Jinak   je třeba čekat až na konec   titulků.Překvapením pro mě   byl výkon Millera, jeho Flash   je dost dobrý.
Manželství s mafií (Married to the Mob)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 6.11.2017
Božská Michelle
Vcelku průměrný film, s   nadprůměrnou Michelle   Pfeifferovou. Moc komiky tady   nezažijete, ale naštěstí   všechno vytrhne pohled na   mladou Michelle. Taky se tady   ukáže Nancy Travisová, a   pak už pro mě stojí za   zmínku jen Mercedes   Ruehlová. Takže kdo nemá   rád osmdesátkový filmy moc   se nepobaví, ale zase tenhle   film nijak neublíží a   dokoukat se dá bez   problémů.
Miami Vice
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 4.9.2017
Jo to byly časy. Don Jonson a   Philip Michael Thomas byla   správná dvojka. Nostalgie   sice funguje, ale tenhle   seriál si 8 hvězd   zaslouží. Pohodová a   oddechová zábava. Hudba Jana   Hammera byla ikonická. Jsem   zvědav jestli by na mě   tenhle seriál zapůsobil i   dnes. Věřím že ano.

TV Program

ČT1 - Z metropole, Týden v regionech

12:00 - 12:25

20 minut již uběhlo
5 minut zbývá do konce

ČT2 - Na cestě po Černé Hoře

12:15 - 12:40

5 minut již uběhlo
20 minut zbývá do konce

NOVA - Výměna manželek (2004) [TV poř...

11:55 - 13:20

25 minut již uběhlo
60 minut zbývá do konce

Prima - Vražedné záhady slečny Fishero...

11:55 - 13:05

25 minut již uběhlo
45 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 161235
Osobností: 654512
Fotografií: 619756
Plakátů: 297565
Obsahů a biografií: 147915
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Samé štěstí (1991)

Samé štěstí
Komik Martin Short,ktery zari   v teto komedii a je znamy   treba filmem Staci si prat zde   odvedl vcelku chvalitebny   vykon a sekundujici herci více >

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 6 / 10

Dokonalý polibek (2018)

předčilo mé očekávání

Dokonalý polibek
Filmy, které se většinou   nikomu nelíbí, mě naopak.   Ovšem tentokrát se musím   ztotožnit s většinou.   Ještě že jsem na to nešel   do kina. více >

Autor: martinyk | Hodnocení: 1 / 10

Pidilidi (1997)

Komedie

Pidilidi
Vcelku pekne!John Goodman zde   jako zloduch a nicema,co chce   zabit vsechny male   lidicky.Prijemna a oddychova   rodinna komedie!Solidni   zabava!Treba na destivy vikend   vhodna komedie.

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 6 / 10

Noc v muzeu (2006)

Noc v muzeu

Noc v muzeu
Ben Stiller zde hleda praci a   nakonec je mu souzena prace v   New yorskem metropolitnim   muzeu,kde v noci oziva rada   exponatu vcetne obavaneho více >

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 6 / 10

Prezidentův syn (1996)

Prezidentuv syn

Prezidentův syn
Prumer.Tato komedie vcelku   ujde.Obcas to legrace je.Syn   prezidenta U.S.A. je trochu   nesmely,ale nakonec svuj ukol   zvladne vcelku dobre.

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 5 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.021/0.009
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz