The Rage (2007)

The Rage
72.5 %
 
 
    Žánr: horor
    Země: Spojené státy americké
    Délka: 85 min.
POZOR SPOILER!!!

Ocitáme se v jakési „laboratoři“, kde nějaký ruský vědec, Viktor Vasilenko, provádí pokusy na nějaké rodině. Dcera již padla za oběť jeho pokusům, pak to odskákala manželka muže, na kterém se pokus chytá nyní. „Vědec“ mu do mozku vstříkne „zuřivost“ a vzápětí je pokusným objektem napaden a kousnut do ruky. Dochází k potyčce, po které tento pokusný „patvor“ prchá.

Dva lidi sexující v autě jsou napadeni patvorem a oba zabiti. Tento pak ještě chvíli kráčí lesem, ale nakonec uhyne. Na jeho tělo se slétnou supi.

Muž se dvěma dětmi je u jezera na rybách. Holčička si odskočí do křoví. Zde ji napadne sup a zabije. Asi jiný sup poblije jejího strýce, který ji hledal. Ten pak napadne malého chlapce, který s ním rybařil.

Skupinka mladých si to sviští autem. Jsou to tři dívky a dva kluci. Černoch Jay řídí, Olivia si dává s Joshem jointa a při tom je sleduje jeho dívka Kat. Vzadu se nudí mulatka Pris. A protože se holky perou, srazí Jay nakaženého strýce, co se tam na cestě cpe syrovým masem. Havarují a na místě havárie jsou napadáni supy. Ti zabijí Jaye a ostatní prchají do lesa. Tam spadne Olivia do vody, kde je napadena velkými pijavicemi a supem a má to za sebou. Ostatní prchají dál a ptáci na ně útočí. Oni se zavřou ve velké plechové budově, jenže ouha, právě zde je ona „laboratoř“. Viktor zde stále je, jen má trochu upravenou vizáž a má tu i pomocníky. Nejprve provede pokus na Pris. Ten však nevyjde a tak míní pokračovat. Josh se však dostane ke zbrani a prchá z klece, ve které byl zavřen. Osvobozuje Kat a začíná jejich boj o život. A že proti nim stojí pěkné zrůdy.  Autor: Pitryx

režie:
Robert Kurtzman
 
 
hraje:
Misty Mundae (dr. Viktor Vasilienko), Andrew Divoff ( Kat), Ryan Hooks (Josh), Sean Serino ( Pris), Reggie Bannister (strýc Ben), Rachel Scheer (Olivia), Anthony Clark (Jay), Christopher Allen Nelson (Larry), Angela Gasparec, Matt Jerrams (velitel / Mathius), Alan Tuskes (Gor), Jillian McLaughlin (Shelly), Charles Price (Gooey), Sean Rodgers, Carl Hunnell, Louie Kurtzman (Louie), Sadie Kurtzman (Sadie), John Grabach (mladý Viktor), Connor Kurtzman (malý Viktor), Stephen Kurtzman, Bud Moffett, Brian Demski, David Greathouse, Philip R. Garrett, Jeffrey Dale Jones, Tony Dotson
 
 
námět:
Robert Kurtzman, John Bisson
 
 
scénář:
John Bisson
 
 
kamera:
Robert Kurtzman
 
 
výprava-architekt:
John Bisson
 
 
střih:
Andrew Sagar
 
 
zvuk:
Willy Allen, Lorita de la Cerna, Patrick Giraudi, Vincent Guisetti, Lisa Hannan, Xavier Sol
 
 
zvláštní efekty:
Kevin Carter, Brian Demski, Sean Rodgers, Alan Tuskes
 
 
koproducent:
Tony Dotson
 
 
masky:
Gino Crognale
 
 
výkonný producent:
Sandra Campbell, Stephen Kurtzman
 
 
producent:
John Bisson, Matt Jerrams, Gary Jones, Robert Kurtzman
 
 
kaskadér:
Katrina Francis
 
 
casting:
Mark Sikes
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.