Z domova: Startuje SOUNDTRACK Poděbrady

Vydáno dne 29.08.2019 (564 přečtení)
Festival, který přináší spojení filmové hudby a multimédií a nabízí mezinárodní program největších hvězd filmového a hudebního průmyslu. 

 


 

SOUNDTRACK Poděbrady zahájil svou historii v roce 2016 audiovizuální show s Davidem Kollerem, Michaelem Kocábem, Michalem Pavlíčkem, Dashou, Ondřejem Rumlem a samozřejmě Michalem Dvořákem z kapely Lucie, který tohle „dostaveníčko“ v lázeňském městě založil. Letos se tedy uskuteční čtvrtý ročník, přičemž během předchozích tří se přišlo podívat přes 75 000 lidí! Program je k vidění jak v modré koncertní hale přes řeku naproti zámku, tak v městském parku.

V rámci festivalu bude letos možné navštívit vernisáž vztahující se k muzikálu Šakalí léta, který letos slaví pětadvacet roků od svého vzniku. Ke zhlédnutí bude tahle povedená podívaná i ve svém koncertním provedení s velkoformátovou projekcí. Není tedy divu, že mezi festivalovými hosty nebudou chybět režisér Jan Hřebejk a herec Martin Dejdar, jenž nezapomenutelně vystřihnul rebelského Bejbyho. Dále budou na programu kupříkladu hudební vystoupení Felixe Slováčka nebo Romana Vojtka, který zazpívá společně se svou manželkou Petrou.

Ke zhlédnutí budou také další filmy – Velký Gatsby s Leonardem DiCapriem, The Doors – When You’re Strange od Toma DiCilla, Zrodila se hvězda v režii Bradleyho CooperaLady Gaga v hlavní roli, burtonovský Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Johnnym Deppem a Helenou Bonham Carter, odvážný a oceňovaný Erotikon od Gustava Machatého či Šíleně smutná princezna, ke které asi není potřeba cokoliv dodávat. Bohatý je i doprovodný program, při kterém si taky přijdou na své jak děti, tak dospělí. A v Poděbradech je pochopitelně zároveň možné celoročně navštívit Muzeum filmových legend, které musí četností vystavovaných exponátů potěšit každého příznivce světa stříbrného plátna.

 


 

Díky partnerství se společností Cinema City může Soundtrack Poděbrady nabídnout i senzační filmové výhry. Aby na ně účastníci dosáhli, budou muset v rámci 4DX Challenge otestovat svou rovnováhu a balanc. Soutěží se o vstupenky do 4DX a nebo popcorn zdarma! Cinema City je partnerem festivalu od loňského roku. Tehdy nabízela zájemcům možnost výhry při registraci do věrnostního Cinema City CLUBu. Z registrovaných se losovali výherci, kteří získali lístky na představení v koncertní hale festivalu Soundtrack Poděbrady. Tuto mechaniku společnost oživí i letos, k tomu ale přidá i zmiňovanou 4DX Challenge. Ta se bude odehrávat v rámci doprovodného programu v Playzone na Jiřího náměstí. V rámci druhé soutěže, kterou má společnosti Cinema City pro účastníky festivalu připravenou, se bude denně losovat 8 výherců, z nichž každý získá po dvou vstupenkách na představení v kryté koncertní hale na poděbradské louce jen přes lávku od Playzone.

Festival Soundtrack Poděbrady 2019 probíhá od pátku 30. srpna do neděle 1. září.

FOTO: soundtrackfestival.cz, cinemacity.cz
(Autor: Tomáš Kordík)
 

DVD

Recenze: Špindl 2 Dnes

Pokračování té úžasné zimní „komedie“ jsme snad ani nepotřebovali.  celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.111/0.101
Partneři:
Hyperreality.cz | BigZoom.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz