Poslední komentáře

 
satyrycon
Hodnocení: 10
Přidáno: 09.04.2020 18:55
Zatím jeden z lepších zpracování Kingova díla. Za mě super kousek, který rozhodně stojí za zhlédnutí
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 09.04.2020 18:33
Volné pokračování filmu "DA VINCI CODE" se mi zdá být o poznání slabší. Tom Hanks coby Robert Langdon je (jako obvykle) velice dobrý a přesvědčivý hodně se mi líbili po herecké stránce také Armin Mueller-Stahl a Stellan Skarsgard. Obsah sám je už ale na mě moc velký guláš. Božská částice, tajná společenstva, totální devatace Vatikánské knihovny (archivu) masakrování kardinálů a já nevím co ještě včetně vrtulníkové scény mezi davy věřících očekávajících volbu nového papeže. Jako kdyby všichni za každou cenu chtěli trumfnout předcházející film a nikomu nedošlo že je někdy méně ve výsledku více. Mně navíc čistě subjektivně vadilo že Hankse nedabuje již zesnulý Vlad. Dlouhý ale Aleš Procházka (jinak velmi dobrý dabér). Takže suma sumárum mi z toho vychází tenhle velkofilm jako obyčejná lehce nadorůměrná podívaná ničím nepřevyšující řadu jiných filmů tohoto druhu.
klasifikátor
Hodnocení: 5
Přidáno: 09.04.2020 16:40
Tady se raději zdržím podrobnějšího komentáře. Na jedné straně jde určitě o jednu z nejslabších prací Jiřího Stracha ale na tu druhou stranu jsem v posledních letech viděl řadu horších filmů takže při hodnocení mi z toho nakonec vychází průměr.
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 09.04.2020 16:00
Podobná naivita se vidí málokdy. I když je film určen pro školáky tak do jedenácti let, měli by autoři zachovat alespoň částečně realitu. Pubertální Mia je rozmazlená a protivná jako práce v pondělí. Že si s ní rodiče neporadí a nedokážou odkázat do příslušných kolejí je jejich vina. Od doby filmu o Else, legendě divočiny, se občas vynoří podobný film, ale málokdy se kvalitou alespoň přiblíží. Když se podivná dvojka vydá do divočiny, naivita příběhu kulminuje. Dospělý lev se živí proteinovými tyčinkami a kráčí savanou po boku puchejře. Bohužel, dobrý záměr, ale velký propadák.
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 09.04.2020 11:38
Docela zdařilý životopisný film o velkém českém umělci Josefu Mánesovi. Na naše poměry dost bohatá výprava a brilantní výkon Petra Kostky v hlavní roli jsou asi největšími devizami. Jinak je film konzervativně pojatý a dost se tak podobá životopisným filmům 50.let jako jsou "Mikoláš Aleš" "Z mého života" "Posel úsvitu" nebo "Tajemství krve" což asi zejména mladší ročníky diváků příliš nenadchne. Pro konzervativce (ke kterým nejspíš patřím) bude mít ale nejspíš svůj půvab protože je to technicky vzato dobře odvedená filmařská práce.
satyrycon
Hodnocení: 8
Přidáno: 09.04.2020 11:32
Kupodivu hodně překvapilo, mě se to líbilo. Jelikož mi nejde přidat trailer odkaz je zde níže
https://youtu.be/CPcPtizGymc
Rastaman33
Hodnocení: 5
Přidáno: 09.04.2020 11:29
Jde o přepis komixu slovo od slova. Některé dialogy si pamatuji z dětství a nijak se neliší. Přesto, nebo možná právě proto znějí komicky. Defakto celý příběh se jeví jinak dospělému a jinak dítěti. Ve Stínadlech vlastně není, až na výjimky, dospělých. Celé čtvrti vládne organizace Vontů, která existuje jen díky vlastnictví hlavolamu. Jakmile se ježek ztratí, organizace se rozpadne. Film by nebyl úplně špatný. Kdyby děti svoje repliky nedeklamovaly jako na povel. Prostě se těm projevům nedá věřit.
satyrycon
Hodnocení: 4
Přidáno: 09.04.2020 11:09
Pro mě velké zklamání. Tolik jsem se těšil, ale celý film se hrozně táhl. Pomalý rozjezd a scény předvídatelné. 4/10
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 09.04.2020 10:44
Dobrá hudební komedie je jakousi poctou pro divadlo Semafor jež bylo v této době na vrcholu popularity. Bláznivá ale originální zápletka a ve své době špičkové obsazení. Helena Vondráčková je v té době česká top zpěvačka trio Šimek-Sobota-Nárožný je v té nejlepší formě a Vladimír Menšík jako nadčasový element takže co víc si přát obzvlášť když v epizodkách excelují Jiří Krampol či František Filipovský. Ideální odlehčovačka která myslím ani po letech nikoho neurazí.
Máša13
Hodnocení: 6
Přidáno: 09.04.2020 07:26
Tak
nějak film "o ničem", ale přesto mě celkem bavil. Označení smutná komedie celkem odpovídá. Fajn natočeno včetně zajímavých záběrů z Liberce, výborné herecké výkony, vtipné scény a dialogy.
MambaX
Hodnocení: 10
Přidáno: 08.04.2020 23:24
Film na tři písmena od pro mne neznámého filmaře Ivana Fíly - českého režiséra, žijícího v Německu. Film tvrdý, temný, studený, kde lidi mají k sobě dost daleko. Zvláště dva hlavní představitelé - Lea, mladá Slovenka, která je poznamenaná (nejen) ztrátou řeči z důvodu děsivých zážitků z mládí a německý restaurátor Strehlow, který přijede na Slovensko a přidá si mladou ženu za 50 tis. zaplacených Leinu pěstounovi k nabytým restitučním nárokům. I on je poznamenaný osudem - kdysi dávno smrtí své milované novomanželky a dvaceti lety v cizineckých legiích (jako tvrdou terapií). Tyhle dvě ztracené duše si nemohou nikdy porozumět. K tomu zanedbaný statek kdesi v Bavorsku a neutěšené zimní počasí. Divák musí být silný, aby všechny tyto šílenosti mezi mužem a ženou, násilí, urážky, absolutní nepochopení, temno a mrazivo v duších i v okolní přírodě vůbec vydržel a od filmu neodešel. Lea je křehká duše, kdysi hodně zraněná, přesto je ta silnější z této naprosto nesourodé dvojice. Vydrží bití, spoutání a nesvobodu a přitom je schopná tvořit - píše básně - a ne vůbec špatné. Snad neprozradím příliš, když naznačím jisté usmíření a určitě i něco daleko víc v poslední části filmu - avšak v samotném konci musí být divák opět silný - happy end se prostě nekoná.
Lea je nádherný filmový počin po všech stránkách - počínaje úžasnými hereckými výkony (Lenka Vlasáková jako Lea, Christian Redl v roli Strehlowa, Hanna Schygulla, Miroslav Donutil, ...) přes nádhernou kameru Vladimíra Smutného, hodně zajímavou hudbu Petra Hapky a mistrovskou filmařinu režiséra Ivana Fíly.
V kinech asi už nebude šance tento film vidět, lze se k němu dostat na bazaru DVD nebo na https://ulozto.cz/file/s6VBb2Zfd6ZW/lea-1996-dvdrip-xvid-cz-avi - k tomu pro neněmčináře (film je ve slovenském a německém znění) doporučuji titulky na https://www.opensubtitles.org/cs/search/sublanguageid-all/idmovie-54532 .
Frolíček
Hodnocení: 6
Přidáno: 08.04.2020 23:18
Zajíček by zasloužil vytahat za obě uši, ne jen za jedno.
Ale nakonec i starý zajíc se nechal strhnout a malovali se kde co na kde koho.
Oceňuji přírodní barviva na vajíčka a připomínalo mi to škorpení Toma a Jerryho, bez násilí a naschválů.
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 08.04.2020 23:05
Díky České filmové klasice na YouTube jsem oživila svoje dětské vzpomínky!
Jednoduchý příběh s poučením, krásná animace a srozumitelné i beze slov.
Frolíček
Hodnocení: 9
Přidáno: 08.04.2020 22:19
Naši filmaři dokázali na koleně vytvořit neskutečné věci a Vzpoura hraček patří mezi ně. V jednoduchosti je síla a tady se to na 100% potvrzuje. Navíc výběr Eduarda Linkerse tomu ještě pomohl. Jeho grimasy jsou úžasné a nic si nezadají s animovanými obličejíčky loutek.
klasifikátor
Hodnocení: 10
Přidáno: 08.04.2020 19:48
Skutečně mimořádně povedený a hlavně VELMI důležitý a potřebný dokumentární cyklus po českých památkách zařazených na seznam UNESCO. Zasvěcený komentář asi nikdo nemohl odprezentovat lépe než právě Miroslav Táborský. Díky skvělé kameře a také leteckým záběrům se dá vidět víc a lépe než na místě samém.
aribary
Hodnocení: 1
Přidáno: 08.04.2020 19:38
???
Nevím ale asi jsem se díval na jiný film než ostatní a rozhodně nesdílím jejich nadšení ani jejich hodnocení.Za mne nuda a nic než nuda.
klasifikátor
Hodnocení: 3
Přidáno: 08.04.2020 19:18
I mistr tesař se utne
Vladimír Michálek je bezesporu schopný režisér což dokazuje už víc než čtvrtstoletí. Tentokrát se mu to ale fatálně vymklo z ruky a stvořil něco co si ani netroufám pojmenovat. Komentovat raději nebudu. Druhá hvězda je za pár náznaků dobrého herectví ta třetí je nadbytečná snad je za dosavadní Michálkovu práci.
Rastaman33
Hodnocení: 2
Přidáno: 08.04.2020 17:49
Pro neameričana je to víceméně komická tvorba. Nejsme tak vyvalený z každé uniformy a prezidenta. Hrdinní pošťáci jsou srandovní Položit život za doručení telegramu může asi jen Američan.
klasifikátor
Hodnocení: 4
Přidáno: 08.04.2020 17:02
Tohle měl být velkorysý vstup české kinematografie do nového milenia. Výpravná kostýmovaná podívaná ve stylu Angeliky!!!! Velký rozpočet atraktivní zahraniční lokace a... výsledkem byl jen nudný líně plynoucí film který ztrhala kritika a ignorovali diváci. Jiří Pomeje který byl kromě hlavní mužské role hlavně producentem se na tomto filmu finančně zcela zničil nepoučený nedávnou zkušeností Martina Dejdara jehož potkal stejný osud s filmem "Panství (Manor)". I tady sehrály hlavní roli přehnané ambice a absence jakékoliv soudnosti. Paradoxní je že to takto odnesl film který je po stránce filmařského řemesla bezesporu nejlepší prací režiséra Zdeňka Trošky. Pokud ovšem jako člověk jemuž na dveře klepe 40 a chronicky bojujete s nadváhou (mírně řečeno) obsadíte do hlavní role romantického hrdiny sám sebe a hlavní ženskou roli nevinné nezkušenė dívky svěříte své vlastnį manželce která má dávnou po třicítce a navíc je profláknutá z velké role v dvoudílném polopornografickém eposu "Playgirls" je výsledek celkem nasnadě!
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 08.04.2020 16:12
Zdařilá komedie tandemu Funes-Bourvil která se poté ještě sešla ve filmu "Velký flám". V tomto případě jde o roztomilou parodii na gangsterky kde hlavním hrdinům báječně přihrával i Venantino Venantini. Vše se točí kolem luxusního cadillacu napěchovaného drogami zlatem a diamanty. Příjmná lehká zábava přesně ve stylu Gerarda Ouryho.
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 08.04.2020 13:46
Mám rád příběhy z období předhitlerovského Německa a tak film podle knihy Ericha Kästnera mě také zaujal. Fabian (v podání Hanse Petera Hallwachse, není v popisku) si žije svůj obyčejný život. S kamarádem vymetá noční kluby a bary a slaví poměrně časté úspěchy u žen, i když to není zadarmo. Vše v pohodě, než se zamiluje do jedné z milenek, která ho stejně nakonec opustí, tak už to v životě bývá a setká se s tím každý z nás, když ne osobně, tak v okolí u svých známých. Fabian to přežije, na rozdíl od svého nejlepšího přítele.
Manučao
Hodnocení: 7
Přidáno: 08.04.2020 13:26
Dobré obsadenie v sexuchtivom historickom románe o skazenej šľachte, ktorá si to uživala a popritom intrigovala, ako si to užiť ešte viac. Božie mlyny však melú pomaly, ale isto.
ivospetr
Hodnocení: 2
Přidáno: 08.04.2020 12:14
Slátanina
Tento film je naprosto ukázkovým příkladem dobové politické agitky toho nejprimitivnějšího provedení. Děj je žalostně slabý, postavy zoufale schématické, prostředí idealizované. Za vidění stojí snad jen kvůli hereckému obsazení.
pigal
Hodnocení: 6
Přidáno: 08.04.2020 11:43
Dirty De Niro...
Oddychova komedia, ktorej ozdobou je krasny usmev Zoey Deutch a uvolneny De Niro.Skoda, ze v podobnych rolach sme uz De Nira videli a zacina sa trochu opakovat.Na moj vkus boli mnohe sceny "prepalene" a aj napriek R ratingu pruderne.Humor kolisal od skvelych hlasok k trapasom.
Film s vyhradami doporucujem.
klasifikátor
Hodnocení: 8
Přidáno: 08.04.2020 11:12
Tohle je sice nejslabší část celé čtyřdílné série ale pořád je to ve svém žánru hodně nadprůměrný film. Ani tady to neustrnulo a neopakují se vtipy ani dějové zápletky. Pro zachování tradice byl i pro tuto část vybrán nový typ hlavního záporáka tentokrát importovaný z okruhu hongkongské mafie. Akční scény jsou znovu brilantní a nápadité jen ten konec je takový nějaký přílišně hollywoodský. Jako celek to ale rozhodně beru!
klasifikátor
Hodnocení: 5
Přidáno: 08.04.2020 10:42
Musím se přiznat že na mě byl tento ryze autorský projekt Jana Švankmajera kterého si jinak velice vážím trochu moc "šílený". Nedokázal jsem to chvílemi nějak pojmout. Přesto však ale kvůli výbornému obsazení, některým hereckým výkonům a krásné přesně vybrané hudbě to pro mě nakonec byl docela slušný film i když znovu bych ho určitě vidět nemusel!
Ramilie
Hodnocení: 8
Přidáno: 08.04.2020 08:55
Jako malá holčička jsem tento film milovala, viděla jsem ho několikrát, probudil ve mně zájem o dinosaury - měla jsem i knihu, pamatovala jsem si jejich názvy... Když jsem teď film viděla po hodně letech, nostalgie mě samozřejmě zasáhla, ne že ne. :-) Navíc jsem si všimla jistých věcí, které jsem jako dítě nevnímala. Z těch pozitivních bych vypíchla humor a hlášky, povídání o tom, že klonování dinosaurů může být nebezpečné (s tím jsem naprosto souhlasila, jako dítěti mi to přišlo zbytečné malování "čerta na zeď"). No a z těch negativních to bylo například to, že T-Rex vás nevidí, pokud se nehýbete... To je blbost, jak by potom mohl vůbec chodit, aniž by nevrážel do všech statických předmětů okolo? :D Tuto věc jsem měla zafixovanou dlouho - myslím ale, že jsem nebyla jediná... A pak jsem taky úplně nepochopila motivy toho "hlavního technika". Další věc je, že to někdy bylo až moc "náhodně nenáhodné" (nebo "nenáhodně náhodné?") - respektive že se tam až moc věcí pokazilo zrovna v tu nejhorší chvíli... No ale zase to bylo napínavé, to jo... Plus k tomu ten nádherný soundtrack od Johna Williamse, z něhož mám husinu a dojímá mě. Jo, užila jsem si to, a nejen z čisté nostalgie. :-)
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 08.04.2020 07:06
Jde jen o krátkou polo grotesku k chvilkovému odreagování. Účel to splnilo skvěle. No a Bolek je tam jen něco kolem dvaceti sekund jako stěhovák.
cmelak598
Hodnocení: 8
Přidáno: 07.04.2020 22:57
Zklamání se nekonalo
Před shlédnutím filmu jsem přečetl pár recenzí kde se pomalu hovořilo o propadáku,ale o finančním. To mě jako diváka nemusí vůbec zajímat. Na druhou stranu se není čemu divit, výprava je velkolepá, loď musela stát balík. Herecké obsazení zaručuje kvalitu. Příběh je celkem známý, roli despotickeho kapitána zahrátl Hopkins suprově, Gibson skvěle prizvukoval. Za mě OK. Možná to mohlo být kratší.
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 07.04.2020 20:00
Romantickė drama které by způsobilo lehké rozpaky. Příběh sám se mi zdá být docela slušný a nápaditý ale při realizaci jako kdyby něco tak docela nevyšlo. Připadá mi to jakoby se režisér nemohl rozhoudnout jestli točit nervák nebo love story což je při kvalitách a zkušenostech tvůrce kalibru S. Pollacka určitě nesmysl. Faktem je že výsledkem je poněkud rozkolísaná a značně nevyvážená podívaná kterou zachraňují hlavně výkony hlavních představitelů. Pan Pollack už každopádně natočil mnohem lepší filmy než je tento!
pohledvenkova
Hodnocení: 4
Přidáno: 07.04.2020 19:34
Mexický doktor Moreau a jeho tajemný multišoust. Krajně nesympatické postavy s mnohačetnými existencialistickými problémy. Jednohubka, bez které si svůj život určitě dokážete představit.
curil
Hodnocení: 7
Přidáno: 07.04.2020 19:18
"... šťastná žena dělá šťastnou rodinu" šeptá Dennis Quaid se sveřepým šklebem ve tváři a já mu tak trochu nevěřím. Jeho nenávist k novým majitelům domu (maskovaná příchylností k Annie) je nejen přehrávaná ve scénáři, ale i v hereckém provedení slavné hollywoodské hvězdy. Jinak ale jde o slušný thriller, příběh má logiku a je natočen v uzavřeném formátu bez vedlejších motivů. Námět není příliš originální, stalking je dnes na denním programu a předmětem bulvárního tisku. V přetlaku podobných thrillerových filmů na televizních kanálech jde o lepší průměr, ale každý to vidí jinak. Nesedla mi snad jen Meagan Good v roli oběti, nemohl jsem se zbavit dojmu, že za její blbost jí snad i to znásilnění přeju. Škoda.
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 07.04.2020 18:27
Škoda přeskakujícího děje. Troch mne to mátlo. Ale jinak naprosto skvělí herci a slušně podaný příběh. Závěr překvapil.  
 
 
joe35
Hodnocení: 1
Přidáno: 07.04.2020 18:22
Bubu
Označovat ve filmu černocha Bubu je rasismus.....1 bod za snahu o film, který mimoAmeričanovi nedává nic
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 07.04.2020 18:14
Dobrá akční scifi komedie. Film má solidní a poměrně oeiginální scénář a především výborné obsazení vedle superhvězd Stallona Snipese a Sandry Bullock v hlavních rolích je nepřehlédnutelný i Nigel Hawthorne kterého mám rád už od časů vysílání seriálu "Jistě pane ministře" a víc než slušně zahráli i Ben. Bratt a Bob Gunton. Filmu určitě hodně pomohl velmi zdařilý překlad a dialogy. Kdo není zrovna nastaven na umění a chce jen relaxovat ten u tohoto filmu určitě nebude zklamán.
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 07.04.2020 11:36
Umělecká podobenství nejsou zrovna moje hobby ale faktem je že tahle filmová alegorie renesančního kumštýře Jana Švankmajera dokáže tnout "do živého". Obávám se jen že postupem let se kruh lidí kteří ji chápou dost pronikavě zužuje a lepší už to určitě nebude!
Pitryx
Hodnocení: 8
Přidáno: 07.04.2020 11:26
Tak já nevím. Je to pouze geniální nebo geniální blbina? Já jsem se bavil, ale musím uznat, že tohle pro každého nebude.
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 07.04.2020 11:18
Bylo tohle velkému mistrovi třeba. Snad ho donutili ne? Už nikdy více vidět něco podobného. Kdyby tam byla alespoň jedna jediná slušná písnička.
klasifikátor
Hodnocení: 10
Přidáno: 07.04.2020 11:08
Rovnou se přiznám že tady budu nekritický "cimrmanologové" i s jejich divadlem ksou totiž moje velká srdcovka (hlavně z období než začali umírat jeho zakladatelé). Myslím że v duchu celého tohoto českého fenoménu je film natočený dokonale v kontinuitě s repertoárem divadla a herecké obsazení je nejen kvalitní ale (což je v tomto případě určitě důležitější) i přesně padnoucí! Zmiňovat všechny dnes již zlidovělé hlášky by tady bylo nošením dříví do lesa a tak jen zmíním jako třešničku na dortu krásný průvodní komentář Richarda Honzoviče. Pro mě je dnes tento film jakousi vlajkovou lodí půlstoletého snažení "Cimrmanů"!!!
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 07.04.2020 10:21
Povedená "velkoplošná" inscenace uznávaného režiséra Jaroslava Dudka. Děj tohoto dramatického příběhu který vrcholí nájemnou vraždou hlavního hrdiny se odehrává na počátku 20.století na jihu USA a má některé parametry politického dramatu. Je to po třídilné životopisné inscenaci "Alexandr Dumas starší" další velká příležitost pro Vladimíra Menšíka ukázat se v dramatické roli. I zde mu v jeho snažení sekunduje celá plejáda známých herců a výskedek je více než uspokojivý.
Pitryx
Hodnocení: 9
Přidáno: 07.04.2020 10:13
 
 
Trošku pomalejší rozjezd, ale pak už to stojí za to. Efekty staré a poctivé, žádné digi, takže to bylo něco pro mne. Maskéři se vytáhli a ukázali jasně, že i oni umí, a nejen Holý Wood. U mne za devadesát, právě pro ten delší rozjezd. I když byl vlastně v průměru.  
 
Pitryx
Hodnocení: 6
Přidáno: 07.04.2020 10:00
Hodně si musí člověk domyslet, aby seznal, že mezi Renatou a Vojtinem se u toho dřeva něco stalo. Tak pitomá kamera a střih by zasloužily pár facek. Neříkám, aby to bylo porno, ale náznak tam být mohl. Pan Menšík je skvělý, ale celkově mne to nijak moc nenadchlo. Přesto jde o mírný nadprůměr.  
 
 
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 07.04.2020 09:52
Zdařilá televizní inscenace. Svižná mikrokomedie P. Schulhoffa s vynikajícím obsazením a brilantními hereckými výkony. Nemohu jinak než si znovu postěžovat na to že na tento formát svých pořadů ČT zcela rezignovala. Báječná časově i mozkově nenáročná oddechovka.
Pitryx
Hodnocení: 8
Přidáno: 07.04.2020 09:46
Krásný návrat o čtyřicet let dozadu, kino v Třinci, natřískáno. Při mé soukromé anketě dost lidí řeklo, že by na Sherloka asi nešlo. Totiž, kdyby naši překladatelé název jen přeložili správně jako „Mladý Sherlock Holmes“, tak by film názvem prostě nezaujal, kdežto „Pyramida hrůzy“ byl tahák. Takže snad alespoň jednou za milion let udělali ti naši překladatelé názvů krok správným směrem.  
K mému hodnocení samozřejmě přičítám dvacítku, za to, jak mne to tehdy bralo, že jsem na to šel vícekrát. Dnes už vidím slabší efekty a dost kecání. Ale přesto dávám osmdesát. Nevím proč, ale postava Watsona mně štvala, tedy ne ona ale její představitel.  
 
 
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 07.04.2020 08:24
Ono to je zdánlivě děsně pomalé, než se dostanou k pevnosti, ale zase to není nějak moc hluché. Mně se film líbil, ačkoli Bud Spencer tu nehraje, co obvykle. Ale to jsem čekal, takže jsem nebyl zklamán. Zato závěrem ano. Ten pohnojili dokonale. Za to musím dvacítku ze šedesáti sundat.   
 
Pitryx
Hodnocení: 9
Přidáno: 07.04.2020 07:22
 
No vida, první letošní film, kdy jsem úplně ztratil pojem o čase. Trochu mne popletl název, čekal jsem vykecávání v posledním dni a víc nic. Proto tedy pro mne to překvapení. Nebýt pár zbytečných scén, dal bych plný počet.  
 
 
Pitryx
Hodnocení: 1
Přidáno: 07.04.2020 06:55
Prvních deset minut byla šílenost a když se tam objeví ta holčina, bylo o hodnocení rozhodnuto definitivně. Ale vydržel jsem to do konce. Jsem hodnej no. Zase na druhou stranu, triky jsou jakž takž a jako výukový film pro děti by to být mohlo ne? 10% 
 
 
Imo
Hodnocení: 2
Přidáno: 07.04.2020 06:40
Tohle je dnešní křesťanská Amerika?
Z tohoto filmu se mi bylo špatně a to jsem byl střízlivý. Ještě že jsem ho stihl včas vypnout. Co k tomu mám ještě říct? Raději už nic.
Pitryx
Hodnocení: 7
Přidáno: 07.04.2020 06:32
Klasika československého filmu. Výborné obsazení, velmi dobrá výprava. Mnohdy je to příliš afektované, ale to k tomu asi patří. Hodně nadprůměrný snímek.  
 
 
   
klasifikátor
Hodnocení: 10
Přidáno: 06.04.2020 23:39
Skvělé psychologické drama. Když Jonathan Demme natočil "Mlčení jehňátek" říkal jsem si že to je jeho životní dílo které sotva kdy překoná a on mi téměř vzápětí provedl TOHLE! Úžasně silný a jímavý příběh vyšperkovaný doslova fantastickým výkonem Toma Hankse. I když je film skvěle obsazený i takové osobnosti jako Denzel Washington, Antonio Banderas, Jason Robards nebo Mary Steenburgen to byl jen komparz úžasné one man show Toma Hankse! Já jsem u tohoto filmu nikde nenašel žádnou sebemenší slabinu! Je to jeden z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděl!

TV Program

ČT1 - Události (1993) [TV pořad]

19:00 - 19:56

46 minut již uběhlo
10 minut zbývá do konce

ČT2 - Zatopené osudy

19:30 - 19:50

16 minut již uběhlo
4 minut zbývá do konce

NOVA - Televizní noviny (1994) [TV po...

19:30 - 20:20

16 minut již uběhlo
34 minut zbývá do konce

Prima - Divošky

19:40 - 19:55

6 minut již uběhlo
9 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 163704
Osobností: 658319
Fotografií: 629748
Plakátů: 302755
Obsahů a biografií: 149876
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Zlatá léta I, II (1992) [TV mini...

Zlatá léta I, II
Zatím jeden z lepších   zpracování Kingova díla. Za   mě super kousek, který   rozhodně stojí za   zhlédnutí

Autor: satyrycon | Hodnocení: 10 / 10

Andělé a démoni (2009)

Andělé a démoni
Volné pokračování filmu   "DA VINCI CODE" se mi zdá   být o poznání slabší. Tom   Hanks coby Robert Langdon je   (jako obvykle) velice dobrý a více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 6 / 10

Santiniho jazyk (2011) [TV film]

Santiniho jazyk
Tady se raději zdržím   podrobnějšího komentáře.   Na jedné straně jde určitě   o jednu z nejslabších prací   Jiřího Stracha ale na tu   druhou více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 5 / 10

Mia a bílý lev (2019)

Mia a bílý lev
Podobná naivita se vidí   málokdy. I když je film   určen pro školáky tak do   jedenácti let, měli by   autoři zachovat alespoň   částečně více >

Autor: curil | Hodnocení: 4 / 10

Paleta lásky (1976)

Paleta lásky
Docela zdařilý životopisný   film o velkém českém   umělci Josefu Mánesovi. Na   naše poměry dost bohatá   výprava a brilantní výkon   Petra více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.139/0.116
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz