Poslední komentáře

 
beneva
Hodnocení: 5
Přidáno: 13.11.2019 22:09
Nemohu se ubránit vzpomínce na knihu Nikolaje Nosova - Neználek. Tam malíř Tubička maluje malenky, které chtějí vypadat všechny stejně vyumělkovaně a tak si pořídí šablonu... Podobně působí mnohé české filmy nového milénia. Tento nevyjímaje. Vezmeme pár lokalit, trochu je v počítači přizdobíme a rozsluníme, uděláme nějaké falešné mečíkové záhony a zaplníme to lidmi. Necháme je trochu blbnout a pak se všichni políbí. Opona.
Tento režisér není umělec. Je to rutinér. A vykradač. Když měli takový úspěch Účastníci zájezdu, tak vzal "rodinu" Holubová, Klepl, Polívková a naplácal na ně spoustu klišé scénáře.
Nějak to nevyšlo....
curil
Hodnocení: 10
Přidáno: 13.11.2019 19:49
V nudném deštivém dni při televizi plné opakovaní amerických detektivních seriálů a ještě horších premiér českých pokračování přiblblých Ordinací, Kódů, Krejzů atd., přišlo příjemné osvěžení v zapomenuté Kaněrově grotesce. Krátká parodie na kovbojky projmutá aspoň deseti vtipnými reklamami na různé výrobky je natočená v kulisách postavených k filmu "Limonádový Joe" a využívá i stejné fórky. Příjezd lupičů na koních do městečka je téměř identický, také pokerová partie končí vysvléknutím oběti téměř do naha. V Limonádníkovi Miloš Nedbal, tady Otto Šimánek jako zhýralý otec (karbaník) nevinné dcery. Samozřejmě hvězda Jaroslav Štercl v roli Sandyho, který vlastně nastoupí v posledních deseti minutách. Pan Štercl jako zasloužilý tramp byl tím nejvhodnějším typem pro hlavní postavu. Stejně jako lepič plakátů v podání Zdeňka Najmana, jednoho z mých nejoblíbenějších českých herců. Navíc nedoceněného. Na filmeček se vždy rád podívám znovu, mám ho i někdy vypálený na DVD, ale kdo to má dnes hledat mezi tisícovkami disků.
MARi0
Hodnocení: 9
Přidáno: 13.11.2019 19:28
Zombieland: Rána jistoty
Stejně jako první díl, i tohle byla naprostá pecka. Gagy od začátku do konce, absurdní situace odehrávající v asbsurdním postapokalyptickém světě. Hlavní hrdinové, převážně pak Larry Flint neboli Woody Harrelson, jsou opět výborní a práce jim jde od ruky. Hned ze začátku se rozhodnou vysquotovat Bílý dům, takže si hned můžeme představit, jak to celé bude probíhat.
Emma Stone je krásná jako obvykle a aby toho nebylo málo, objeví se i nová kráska Zoey Deutch, jejíž role je napsaná tak že zachvíli začne diváka štvát, ale ke své otravnosti se jí dostane i adekvátního prostoru, nemusíte se bát že se pro samé hloupé blondýny nedostane na akci.
Režisér Ruben Fleischer mě tedy opět nezklamal a přípraví-li pro tuto čtyřku nějaké další dobrodružství, určitě se na něj znovu vypravím do kina. A ještě na závěr, rozhodně doporučuji počkat i přes závěrečné titulky, jinak se ochudíte o skvělou scénu s Billem Murayem...
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 19:21
Máte rádi film Braveheart (1995) a zajímá vás co se dělo dál po smrti Williama Wallaceho, tak číhněte na Outlaw King (2018) boj statečných skotů proti nabubřelým a usurpátorským anglánům, má dobrý příběh, slušnou výpravu a slušně natočené bitvy. Není tak nadupaný jako Statečné srdce, ale potěší vidět dál, jak se věc vyvíjela a že za svobodu a právo se bojovalo dál 70 - 80%.
Svarcneger
Hodnocení: 1
Přidáno: 13.11.2019 18:38
Jezismarja, to byla blobost!
Co to jako melo bejt, komedie, parodie nebo co. Rozhodne se na to nedalo divat a pul hodine jsem to vzdal...
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 12:44
Triky asi dělalo nějaké dítě. Celý film je samozřejmě céčko se vším všudy, ale musím dát dvacku za to, jak jsem se nasmál. Jo, a měl jsem to štěstí, že jsem měl kopii s ruským jednohlasým rychlodabingem. To byl teprve požiteček, chá chá. No, a proto jsem se občas ztratil v souvislostech a ději vůbec. Zato jsem se neztratil v titulcích, a hlavně těch závěrečných. Proč o tom píši. Protože takové jméno je napsáno i tam, a celý film dívku jako Celestia oslovovali. Ale na IMDb mají napsáno Cecília. (Stav ke dni 8.11.2019). To je snad poprvé kdy jsem se na IMDb setkal s takovou chybou.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 12:25
No, choreografie tanců byla, jaksi, ehm, přinejmenším, netradiční. Ovšem to jediné mne zaujalo, mimo Lucky.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 12:18
Normální kriminálka, na niž není zase tak nic zvláštního. Vyšetřování mně ukolébalo do polospánku, takže mi byly všechny postavy ukradené. A vůbec to nestálo skoro za nic. Ta dvacítka je za zvrat na konci.
Pitryx
Hodnocení: 5
Přidáno: 13.11.2019 11:50
Pohádka na průměrné úrovni, ani taková, ani maková. Jako velké plus je snad pan Donutil a pan Zahájský, ale celkově prostě nic moc.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 11:06
Kde bylo to „komediálno“? A kdy? Nezasmál jsem se ani jednou, zato nudy jsem si užil až až. V podstatě bez návaznosti, bez děje, bez nálady. V postavách jsem měl zmatek, ale to bude má chyba, protože jsem po nějaké době přestal dávat pozor. Skvělé herecké výkony, ale děj ten byl prostě děs běs.
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 10:40
Moc jsem sice nepochopil, proč tam mezi některé záběry cpali plakát s Maigretem - vypadalo to jak v nějakém americkém seriálu.
Jinak každopádně dobrá detektivka. Dobrý nápad. A je jisté, že pan R.Atkinson není jen Mr.Bean, má skutečně herecký talent a byla od tvůrců dobrá volba svěřit mu tuto roli.
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 10:25
Časové smyčky - to je moje :-). U té třetí jsem se dobře nasmál.
Dá se říct, že první půlka filmu byla komedie, aspoň pro mě teda. Pak už mně jí bylo docela i líto. To musel být hnusný pocit ... nechtěl bych.
Ten konec jsem nečekal, když jsem pak zjistil, kdo ji vlastně celou tu dobu zabíjel..
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 13.11.2019 10:11
Klasická pohádka, která nepřinesla vůbec nic nového. Klidně vhodné k usnutí. Nebo jakékoli jiné činnosti.
M.A.G.
Hodnocení: 6
Přidáno: 13.11.2019 10:03
Obě hlavní protagonistky zvládly své role vskutku bravurně - uvěřitelně.
Celou dobu jsem si marně lámal hlavu, o co té zatracené Elle vlastně jde a proč se k té spisovatelce tak vtírala a vyloženě "srala" do života a to doslova.
Nakonec jsem se stejně dozvěděl prd :-).
Mimochodem, tá Eva je fakt hezká baba :-).
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 13.11.2019 09:57
Tak jsem se zase dozvěděl něco nového o chovu ovcí ( v Anglii ) a problémech, které s tím souvisí. Taky o zneužívání dcery vlastním fotrem.
Zvláštností na tomto filmu je, že je celý bez hudebního doprovodu. Což mu ale zase na druhou stranu dává asi tu pravou tvář bez všech vnějších vlivů. Takto to nenarušilo tu ponurou atmosféru.
Pitryx
Hodnocení: 8
Přidáno: 13.11.2019 09:57
Skvěle propletené příběhy. Snímek má i určitý druh napětí. Pan Swayze se moc nepřetrhl, ale také je fakt, že moc místa neměl. Za ty zápletky a různá překvápka u mne jednoznačně hodnoceno jako lepší nadprůměr. Hodně lepší.
Petrkey
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 23:52
Film se mi líbil. Hlavně Geraldine Page, hned jsem ji zařadil do svých oblíbených blondýnek. Nechybí akce, romantika, ani psychologický aspekt (lhát se nemá, ale někdy je to potřeba). Wayne se snažil být až moc férovej, ale budiž mu odpuštěno, nedělal to kvůli sobě. A závěrečná bitka je docela frmol.
M.A.G.
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 23:17
Není to tak úplně sci - fi, ale spíš mysteriózní. No, ono je to nakonec jedno, to ať si každý přebere sám.
Jde o časové smyčky, ovšem některé stojí za to teda. Skutečně dobře vymyšlené, někdy fakt na palicu :-).
To se povedlo.
M.A.G.
 
Přidáno: 12.11.2019 23:08
Dobrý nápad pro jakoukoliv diktaturu nebo policejní stát - mít každého pod kontrolou. Bohužel už se to děje dnes. Ani se nedivím, kde tvůrci vzali inspiraci, když vidí, co se děje kolem nás.
Ani bych se moc nedivil, kdyby takto vypadala naše blízká budoucnost.
M.A.G.
Hodnocení: 6
Přidáno: 12.11.2019 22:51
Film, který je vyloženě postavený na hereckém výkonu M.Mikkelsena. tvůrci ho jistě vybrali taky kvůli tomu jeho drsnému ksichtu.
Ovšem, kdyby tady nehrál zrovna on, tak bych jistě nedal tolik bodů.
M.A.G.
Hodnocení: 6
Přidáno: 12.11.2019 22:36
Je dobré, že tvůrci mají ještě nápady, ale tady už tuším, že to bylo jenom pro prachy - svézt se na vlně úspěchu prvních dvou filmů.
Každopádně zpracování, pořád stejně kvalitní.
M.A.G.
 
Přidáno: 12.11.2019 21:45
Ono se dalo předpokládat, že se o Breivikovi a masakru, který způsobil, dříve či později natočí film. Je jenom dobře, že si to norská produkce natočila sama, protože je to jejich národní tragédie, měli k tomu nejblíž, určitě se do toho dokázali nejvíc vcítit a měli k tomu jistě výsadní právo.
Vybrali i dobrého herce, který toho magora zahrál vskutku uvěřitelně.
naineko
Hodnocení: 3
Přidáno: 12.11.2019 21:40
Zatím po prvním díle. I těch 30% je v tuto chvíli moc. Doufám, že po dalších dílech budu moct hodnocení zvýšit. Děj je šíleně přímočarý a plytký. Hudba je nesmyslná a neposlouchatelná koláž různých stylů. Scény a střih nedomyšlené do konce. Tolik patosu by stačilo na několik prezidentských volebních kampaní v USA. Jediný rozumnější herecký výkon podal Taika Waititi.
M.A.G.
Hodnocení: 8
Přidáno: 12.11.2019 21:39
Pěkně natočené historické krimi podle skutečně žijící osoby. Líbilo se mně, jak tvůrci dokázali vystihnout ponurou atmosféru tehdejší napoleonské doby v Paříži.
Navíc jako bonus V.Cassel v hlavní roli Vidoga, takže spokojenost. Určitě bych se k tomu rád někdy vrátil.
M.A.G.
 
Přidáno: 12.11.2019 21:32
Podle skutečných událostí jo? No tak to klobouk dolů teda. To musela být nepředstavitelná hrůza.
Překvapilo mě s jakou chladnokrevností a bez jakýchkoli emocí si tam ti teroristé jen tak v klídku chodili a prostě odpravovali lidi. A bylo jim to všechno jedno. Tomu se ani nechce věřit.
Podivné bylo i to, že těm bezpečnostním složkám všechno tak dlouho trvalo - tomu se už vůbec nechce věřit. Jestli to bylo podobně tak i ve skutečnosti, tak pěkně děkuju.
Skutečně surově natočený film.
curil
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 18:29
Nejtužší období studené války v Evropě a utkání tří velmocí prostřednictvím jejich zpravodajských služeb - Francie, SSSR a USA. Příběh je zaplněn množstvím postav i vedlejších motivů, ale přitom je děj filmu přehledný a hlavní linka lehce pochopitelná. Na dobu svého vzniku je dění na obrazovce naplněno dějem a žádná nuda se nekoná. Představitelé Rusů jsou poměrně sympatičtí, v pozdějších letech byly podobné typy ze zpravodajských služeb (nebo KGB) východních velmocí zpodobňovány daleko zavilejšími tvářemi a charaktery. Objevuje se mladý Claude Braseur, ani Roger Hanin v hlavní roli není k zahození. V režisérské historii Edourda Molinara patří tento film k jeho nejranějším, později natočil větší pecky.
pigal
Hodnocení: 5
Přidáno: 12.11.2019 17:28
Modna prehliadka monstier...
Pokracovanie prepadaku z r. 2014.Neuveritelne stupidny scenar vycnieva ako Everest.Casting mi nesadol.Herci sympaticki asi ako rano po opici /Farmiga plna botoxu, babochlap Hinds, Hawkins.../.Male plus za "modnu prehliadku" monstier a aspon priemerne CGI efekty.
Film nedoporucujem.
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 15:32
No konečně se to trochu zamotává a začíná to být zajímavější a temnější, jen občas se to porád zbytečně sune pomalu, ale snad chytl seriál svěžest a nápady:-)
Garber
 
Přidáno: 12.11.2019 14:59
Dá se to ..
Román pro ženy to sice není ,ale určitě to pobaví ...ani jsem si neuvědomil, že sedím dvě hodiny v kině. Film běží docela dobře, bez toho,aby jste chtěli jít pryč :)
pauli1
Hodnocení: 8
Přidáno: 12.11.2019 14:02
Láska nebeská pokračuje
Další životní osudy osob z filmu "Láska nebeská". Bohužel příliš krátké - jen taková jahůdka na dortu.
Ze všeho nejvíce toto detektivní "pečení" připomíná nechvalně známý a nekonečný seriál (už ten název české TV distribuce) "To je vražda, napsala". I tady jde o detektivní pátrání, které bohužel právě zůstává na té nezajímavé bázi nejčistějšího amatérismu. Příběhy jsou nudné, spousta nic neříkajících dialogů umoří většinu diváků. Chybí nějaká napínavá akce a také alespoň minimum humoru. A přitom právě tohle Američané umí, např Columbo. Minisérii zřejmě chybí i nějaká populární herecká persona, bývalá filmová hvězda, která by strhla pozornost na sebe a z těch několika epizod udělala zajímavější podívanou. Televizní hvězdička Alison Sweeney na to nemá. Viděl jsem všechna "napečená" pokračování a jsou tak lehce zaměnitelná, když v půlce jedné epizody přeskočíte do druhé, tak ani nezaregistrujete žádný rozdíl.
AtemuLukas
Hodnocení: 8
Přidáno: 12.11.2019 12:20
To podruhé
Tak tu máme druhou část filmu To. A opět se tu jedná o velmi zdařilé dílo, které vás nebude nudit. Je tu trochu jeden problém, a to, že film je hodně dlouhý a díky tomu jsou tu pasáže, které působí dosti natahovaně. Ovšem i přes to vám film rychle uteče. Co se mi ale hodně líbí je závěrečný boss fight, který působí lépe než ve verzi z roku 1990.

Pro všechny fanoušky mohu tento film jenom doporučit.
AtemuLukas
Hodnocení: 8
Přidáno: 12.11.2019 12:15
Prostě TO
Co k tomuto filmu napsat. Pokud jste četli knihu, tak není potřeba moc dlouze představovat tohoto klauna. Osobně jsem se bál, že tento film nebude dosahovat kvalit předchozího zpracování, ale musím uznat, že ho překonal.

Myslím si, že efekty, lekání, a přirozené reakce dětí na Pennywise dělají tento film mistrovským dílem. Asi nebudete souhlasit, ale myslím si že tato verze je lepší jak ta předešlá. Bill Skarsgard je prostě pan herec, který Pennywisemu dal velmi mnoho.

Pokud máte rádi klasické Horrory kde je příběh, lekání a ne jen nesmyslné vraždění, pak je tento film pro vás jak dělaný. Co bych filmu vytknul? No asi jenom druhou kapitolu, která mi připadala místy až moc natahováná.
AtemuLukas
Hodnocení: 7
Přidáno: 12.11.2019 11:47
To jako vážně??
JL je film, na který jsem se opravdu hodně těšil. A musím uznat, že jsem po shlédnutí byl dosti rozčarovaný. Začneme ale tím co se mi líbilo. Kladné body dostává obsazení WW, S,B dokonce i Alfréda a Lois. Tim ale asi končíme. Jako Jason Momoa, není zrovna můj oblíbený herec, ale tahle role mu sedla. Co ale nefungovalo byl Cyborg, který mě nezkutečně iritoval.

Rady Fisher to sice nehrál špatně ale CGI, který použili na jeho kostým prostě nefungovalo. V dosti scénách je vidět, jeho počítačová grafika a nejvíce na jeho obličeji. A takhle můžeme pokračovat u celého filmu. Všude je cítit CGI a to znatelně víc, než BVS. Také je znát, že Snyder po tragédii v rodině od projektu odešel.

Díky tomu působí cely film, jako nedodělaný projekt než celovečerní film. Ovšem na rozdíl od Avengers tu ne i to klasické klišé, že se cely tým rozhádá a nakonec se usmíří, aby zachránili svět. (No alespoň ne tak okatě.)

Hodně pěkný je tu i Soundtrack, který stejně jako u BVS budete milovat. Trochu mne mrzí, že po JL se roztrhla vlna za odvolání Afflecka z role Batmana, protože ten do této role prostě sedí. Ovšem trochu mínus má u mne i film díky tomu, že trochu kopíruje Joela Sumachera. Opět má Batman dva kostými, z nichž jeden používá na závěrečný boss fight. To mi připadá už dochuťte ohrané.

Ovšem i to zachraňuje Gal Gadot v sexy kostymku WW. No ale teď k hodnocení. Tady budu muset dát, i když nerad horší hodnocení jak u BVS. Hodně mi vadí Cyborg,Flash, CGI a nedodělanost filmu. Proto dávám 7/10
AtemuLukas
Hodnocení: 10
Přidáno: 12.11.2019 10:06
Dokonalé!!
Omlouvám se, za dnešní dlouhý text, ale o tohle se musím podělit. Konečně jsem viděl film Joker, a tady je pár postřehů a názor na něj. Nebojte žádný spoiler. Předem ach chtěl říct, že se nejedná o na činčaný akční film, jako jsou Marvelovky, které mají jednoduchý děj, a stejně tak jednoduchý humor. Ne tady nenajdete ani CGI. Jedná se totiž o rize psychologický snímek.

Takže pokud hledáte akci, tak si tento film ani nepouštějte. Teď ale k ději. Ten popisuje Gotham v největší krizi, dokonce se jedná o rozpad tohoto města, před nástupem temného rytíře. Vlastně v celém filmu není ani jednou, tedy alespoň ne tak jak ho známe. Ale díky tomu to funguje.

Hlavní postava tu však je Arthur Fleck, kterého zde mistrovsky hraje Joaquin Phoenix. Ten se dlouho pohybuje mezi realitou a šílenstvím, až jednou hranici překročí. Díky tomu je Phoenixův Joker odlišný od toho, jak známe u Nicholsona, nebo Ledgera (Léto byl odpad radši nezmiňovat). Asi nejlepší přirovnání je Phoenix a Ledger. Když začneme u Ledgera, tak jeho Joker měl kouzlo v tom, že jsme neznali jeho identitu a původ. Jeho zlozvyk v olizování rtů působil na plátně stejně dobře, jako jeho touha po anarchií.

Phoenix je naopak klidný a dokonce i starostlivý syn, který se i přes svoji duševní poruchu stará o svoji matku. Jeho kouzlo tak tkví v tom, že vidíme jeho postupnou evoluci v hledání sama sebe, stejně tak, jako dopad společnosti na jeho osobu.

Phoenix tu zde nosí zcela odlišný kostým, který je velice nápaditý a působí lépe než klasický fialový. Jedná se tak o úplně odlišného Jokera, který si jde tak trochu vlastní cestou. Jak už jsem ale psal výš, tak Phoenix je v tomto filmu dokonalý. Celý dlouhý film, si totiž ukradl pro sebe a proto si jeho výkon a jeho pohyby budete pamatovat i po skončení filmu. Dle mého názoru má za tuto roli jasného Oscara.

Trochu se však bojím pokračování. Protože si nedovedu představit, že by tento Joker měl být jenom vedlejší postava někde u Batmana. Myslím si že zrovna tady by to nevfungovalo. Dávám 11/10!
Prorok_Mysterionu
Hodnocení: 5
Přidáno: 12.11.2019 03:22
Nojako Nevimjako
Tyhle typy filmů moc nemiluju, protože na filmy koukám abych si odpočinul od netu, takže se tvůrci nemuseli striktně držet pohledu skrz obrazovku. Stejně už nejsou první koho to napadlo. Kdyby aspoň pan Kim nebyl ukázkovej příklad konformního člověka, kterej vždy a za všech okolností používá výchozí aplikace a nepoužívá doplňky a tmavý témata, pak by se na to líp koukalo. Film je jinak vcelku napínavej, nejvíc drtivá byla část před koncem, když už to všechno začalo Kimovi docházet. Naopak konec mě trochu zklamal. Takový lapálie jenom kvůli tomu, že se borkyně skutálela ze srázu? No nevim..
Svarcneger
Hodnocení: 9
Přidáno: 12.11.2019 00:10
Uchvatne zabery pro milovniky benzinu a chlapske zabavy!
Naprosto dokonale zabery z vozu me doslova dostaly, smekam pred tak skvele odvedenou praci, bez pocitacu, fortelna prace! To bohuzel dnesni smradi uz neznaji.
Skoda, ze dej pokulhava v romantickych idylkach jezdcu, mohl byt vice drsne zamereny na motosport. Skvela zabava pro poradne chlapy, zadne cajickare a trouby, co vedi prdlajs. Byla to "drsna" doba pro drsne chlapy a pro F1 to platilo stejne jako pro vsechno ostatni. Kdo to zna, tak chape, ze na dnesni F1 se neda divat, staci si jen porovnat jezdce a mate jasno ;).
topipig
Hodnocení: 6
Přidáno: 11.11.2019 23:26
Téměř one woman show Báry Hrzánové. Klobouk dolů, dvě hodiny neustále žvanit a celou dobu držet divákovu pozornost ve střehu je úkol skoro nadlidský. Překvapilo mě, jak je představení občas vulgární, chvíli jsem si nemohl zvyknout. Některé vtípky dobré, některé slabší. Pro mě to zase taková pecka není a záleží na každém jednotlivci, jak ho Hrdý Budžes zaujme.
curil
Hodnocení: 8
Přidáno: 11.11.2019 20:52
Přes víkend jsem zhlédl na kanále Film Europe dva švédsko/dánské filmy; tento a "Tina a Vore". Oba příběhy mě zaujaly a zcela jistě na určité momenty dlouho nezapomenu. Jak v prvním případě na zadělaného kojence od hlavy k patě a třeba skok do mořského zálivu; v druhém případě na "trollí" polibky dvou pozoruhodných tvorů nebo jejich koitus v přírodě. Nevím, co je více odpudivější, v každém případě jde o bizarní filmy, které vyžadují připraveného diváka na tento druh filmu. Oba Nikolajové v rozporupolných rolích detektiva Andrease a hnusáka narkomana Tristana odvedli prvotřídní výkon, stejně jako ostatní herci. Na film se ještě za rok dva podívám určitě znovu.
wena
Hodnocení: 6
Přidáno: 11.11.2019 19:21
Lhát se nemá a vcelku zajímavý pohled kdyby to tak bylo. Nejvíce bylo úsměvné to náboženství . Jinak spíše lehčí úsměvná komedie .
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 11.11.2019 18:31
Chudák Lucka se svezla na bulvární kampani proti její osobě z důvodu rozvodu s hvězdou NHL Plekancem. Neúspěch filmu místo u Lucky bych viděl u autorky scénáře a režisérky Martiny Adamcové, co také čekat (s nadsázkou) od četařky Babinčákové a trapné moderátorky novodobých "Her bez hranic". Trapné hledání pana Dokonalého nakonec sice vyjde, ale za filmem zůstává dojem prázdného příběhu ve stylu televizních průměrných vyprávěnek pro ženy na mateřské se žehličkou v ruce při dopoledním žehlení dupaček. Vondráčková je jediným světlým bodem filmu, vypadá stejně jako před dvaceti lety, když hrála v českých pohádkách princezny. V každém případ nelituji, že jsem věnoval filmu dvě hodiny televizního času (včetně reklam), ale podruhé už vynechám.
pigal
Hodnocení: 4
Přidáno: 11.11.2019 16:31
Godzilla cara zbavena...
Film z r. 2014 nesiaha projektu z r. 1998 ani po paty.Preco?Odpoved je jednoducha.1998:Reziser Emmerich, herecke obsadenie, humorne prvky a scenar.2014:Slaby reziser, herci bez charizmy, scenar pisal idiot a CGI efekty utopene v tme.Vsetko zle.
Film jednoznacne nedoporucujem /obrovske sklamanie/.
collen
Hodnocení: 1
Přidáno: 11.11.2019 08:41
To! Bylo! Strašnýýýýý! Nepochopím, jak se takový blábol mohl dostat do kin a na televizní obrazovky a je mi líto, že se Lucie Vondráčková propůjčila k tak zoufalé roli...
Charlie35
Hodnocení: 10
Přidáno: 11.11.2019 07:59
Vzhledem k tomu, že jsem četl všechny thrillery spisovatelky Lindy Castillo s hlavní postavou Kate Burkholder, můžu porovnávat. televizní adaptace podle mne je velmi podařená nejenom vystižením atmosféry prostředí amishů ale i obsazením hlavních postav. Všechny romány této řady se staly bestsellery a proto so divím, proč tvůrci tohoto pilotního dílu v tom nepokračovali. Škoda! Neve Campbell v hlavní roli = palec nahora, nejen, že je to kočka ale umí i hrát. Všem doporučuji.
Prorok_Mysterionu
Hodnocení: 10
Přidáno: 11.11.2019 04:21
Kapitán Fantastik
Fajn film o fotrovi, kterej nemá slámu v hlavě ani v šourku. Na poměry USA odvážné dílo, z kterého může bolševikům a fašistům prasknout cévka.
Petrkey
Hodnocení: 6
Přidáno: 11.11.2019 01:58
Bílou velrybu jsem poprvé viděl v letech dospívání. Tehdy mi toho moc nedala, čekal jsem tam víc dobrodružství. Film a jeho sílu jsem pochopil až mnohem později. Gregory Peck v roli kapitána Achaba je fakt otázka. Klidně bych si tam představil herce s daleko ostřejšími rysy. Vousy, oči, jizva na tváři, kostěná noha - dobrý, ale určité sympatické linie se maskérům odstranit nepodařilo. Režisér a producent Houston měl i velkou smůlu. Původní model velryby vyrobila firma Dunlop, měřila 23 metrů a napumpovaná vážila 12 tun. Během natáčení se v moři uvolnila a ztratila se v mlze. A bylo po velrybě. Nezbývalo než dotočit s mini modelem v bazénu.
Janka55
Hodnocení: 10
Přidáno: 11.11.2019 00:18
Nej seriál
Moc se mi libí tento seriál je plný tance,naděje,lásky,přátelství prostě super seriál kdo neuvidí nepochopí !!!!Nej nej
New
Hodnocení: 3
Přidáno: 11.11.2019 00:16
Film by v roce 2019 nešel natočit. Je silně lirycký, o ničem. Jeho děj lze zkrátit pod 15 minut. K dovršení nezajímavosti filmu chybí již jen dialogy ve verších. Ale chápu, že v době vzniku mohl mít úspěch ...teď už je spíš k smíchu.
kiklopec
 
Přidáno: 10.11.2019 22:13
Dokonalý blázinec
Tak to byla teda síla... Jakoby všichni tvůrci tohoto filmu/komedie utekli z Bohnic do Kanady, proto jsem se asi ani jednou nezasmál.
topipig
Hodnocení: 4
Přidáno: 10.11.2019 21:51
Taková víceméně dost zmatená pohádka z kraje devadesátých let, ve které cestování v čase moc nefunguje a všechno vyznívá neúplně a neuceleně. Hlavní myšlenka zůstává také jaksi nepochopena. Divný hybrid.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 158826
Osobností: 650919
Fotografií: 608777
Plakátů: 289981
Obsahů a biografií: 146008
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018...

Dvě nevěsty a jedna svatba
Nemohu se ubránit vzpomínce   na knihu Nikolaje Nosova -   Neználek. Tam malíř   Tubička maluje malenky,   které chtějí vypadat   všechny více >

Autor: beneva | Hodnocení: 5 / 10

Šlechetný cowboy Sandy (1964) [T...

Šlechetný cowboy Sandy
V nudném deštivém dni při   televizi plné opakovaní   amerických detektivních   seriálů a ještě horších   premiér českých   pokračování více >

Autor: curil | Hodnocení: 10 / 10

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Zombieland: Rána jistoty

Zombieland: Rána jistoty
Stejně jako první díl, i   tohle byla naprostá pecka.   Gagy od začátku do konce,   absurdní situace   odehrávající v asbsurdním   více >

Autor: MARi0 | Hodnocení: 9 / 10

Král psanec (2018)

Král psanec
Máte rádi film Braveheart   (1995) a zajímá vás co se   dělo dál po smrti Williama   Wallaceho, tak číhněte na   Outlaw King (2018) boj   více >

Autor: FLA | Hodnocení: 7 / 10

Mrtví neumírají (2019)

Jezismarja, to byla blobost!

Mrtví neumírají
Co to jako melo bejt, komedie,   parodie nebo co. Rozhodne se   na to nedalo divat a pul   hodine jsem to vzdal...

Autor: Svarcneger | Hodnocení: 1 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.146/0.124
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz